O nás

Historie

Úklidy

S úklidy domácností jsem začala jako fyzická osoba v roce 1997, nejprve jen jako přivýdělek při mateřské dovolené. Díky kvalitní práci jsem dostávala doporučení na další a další klienty a objem práce brzy překročil mé možnosti, ikdyž jsem se úklidům věnovala naplno. Začala jsem tedy práci zprostředkovávat prověřeným a vyškoleným kolegyním. Brzy jsme rozšířili působnost i o menší firmy, většinou vlastněné lidmi, kterým jsme uklízely doma. Později jsem sama přestala uklízet a plně se věnuji chodu firmy, udržování kvality a dodržování rozsahu sjednané práce.

Děti

Sama jsem porodila tři děti a společně s manželem máme dětí 6. Mám velmi kladný vztah k dětem, už jako 12letá jsem hlídala děti sousedům a maminčiny známé. Roku 1993 se mi narodil můj prvorozený syn a v podstatě od té doby jsem doma vždy měla většinou okolo pěti dětí. Později jsem pro své děti (vlastní i hlídací) organizovala sportovní pobyty na horách. Když začalo být úklidů velké množství, na čas jsem od hlídání upustila a věnovala se jen firmě. Před narozením posledního syna (2009) jsem rok hlídala děti v domácnostech klientů. V současné době působím v naší obci v komisi pro veřejný pořádek a specializuji se na výchovu mládeže, pořádám pro teanegery sportovní turnaje a nejrůznější závody. Jako součást firemní nabídky jsem v roce 2010 zavedla péči, především protože mi to umožňuje skladba personálu (kolegyně, které již děti hlídaly) a dále pro rozšíření spektra poskytovaných služeb.

O firmě

Fungujeme jako malá firma s pevným zázemím a velmi osobním a individuálním přístupem ke každému klientovi. U každého klienta jsem já osobně uklízela, každou schůzku jsem absolvovala osobně a každý problém řeším s náležitou péčí. Zaměřujeme se na pravidelné úklidy bytů, rodinných domů a menších firem. S pokorou si uvědomuji jak obtížné je někomu svěřit domácnost a pustit si ho do svého soukromí, proto připravuji všem takové podmínky, aby se kolegyně u klientů neměnily a pracovaly u klienta roky. Po pár měsících se mezi námi a klientem vybuduje důvěra, které si velmi ceníme.

Uklízíme i kanceláře a zdravotnická zařízení, kde uplatňujeme pečlivost získanou z úklidů domácností.
Všechny kolegyně jsou vzdělané a sympatické Češky, pilné a pečlivé, s příjemným vystupováním. Tím, že jsem sama začínala úplně od „piky“, rozumím potřebám jak zákazníků, tak i svých kolegyň. Mnoho z nich se mnou spolupracuje již řadu let ke spokojenosti všech.

Věra Buroňová, jednatelka